Warszawa Bielany

ul. Broniewskiego 83A

tel. 22 633 63 94
tel. 501 160 060

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 9.00 - 20.00, Sob.: 9.00 - 14.00

Klinika dentystyczna S Dental Clinic w Warszawie na Bielanach – ul Broniewskiego 83A

Klinika dentystyczna S Dental Clinic w Warszawie na Bielanach jest bardzo chętnie odwiedzana przez miejscowych pacjentów już od wielu lat. W naszych gabinetach stomatologicznych przyjmują lekarze stomatolodzy różnych specjalizacji. Mamy w pełni wyposażone nowoczesnym sprzętem stomatologicznym gabinety stomatologii zachowawczej, gabinety stomatologii dziecięcej, gabinety ortodontyczne, gabinety chirurgii stomatologicznej, gabinety, w których przyjmują specjaliści z zakresu protetyki i implantologii zębowej i nie tylko. W klinice dentystycznej na warszawskich Bielanach zajmujemy się również stomatologią estetyczną oraz leczeniem paradontozy. Wszystkie wykonywane u nas zabiegi są przeprowadzane przez lekarzy, którzy mają już wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami.

Nowoczesna klinika dentystyczna Warszawa Bielany

Nasza klinika dentystyczna Warszawa Bielany to nowoczesna i dobrze wyposażone placówka. W stawianiu właściwej diagnozy i w leczeniu pomagają nam znajdujące się na miejscu pracownia diagnostyczna RTG. Na miejscu znajduje się również laboratorium protetyczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko przeprowadzać naprawy protez zębowych.

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu pacjentom, przygotowując narzędzia dentystyczne stosujemy nowoczesny system sterylizacji. Na życzenie pacjenta każdy zabieg jest wykonywany po wcześniejszym podaniu środka znieczulającego. Oprócz tego dajemy również możliwość skorzystania ze znieczulenia w postaci sedacji wziewnej.

Dentysta Warszawa Bielany

Każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy. Dbamy o to, aby leczenie było dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb i oczekiwań. Dentysta Warszawa Bielany dostosowuje plan leczenia i harmonogram wizyt na podstawie indywidualnych predyspozycji oraz rzetelnej diagnostyki, dzięki której możemy trafnie oceniać stan zębów. Naszym priorytetem jest skuteczne leczenie. Przyjmujemy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci.

Stomatolog Warszawa Bielany

Nasz stomatolog Warszawa Bielany pomoże zadbać o Twój uśmiech. Doskonale wiemy, że nie ma mowy o pięknym uśmiechu bez dbania o zdrowie i higienę jamy ustnej. Dlatego kładziemy nacisk na profilaktykę i leczenie.

Z oferty naszych dentystów w Warszawie na Bielanach, przy ul. Broniewskiego 83A, korzystają także pacjenci z innych rejonów Warszawy! Dziękujemy wszystkim za zaufanie, jakimi nas obdarzacie!

Zobacz również: Protetyk Bielany

Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta
Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta