Warszawa Praga Południe

ul. Międzyborska 60/62

tel. 22 810 35 61

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 9.00 - 20.00

Stomatolog, dentysta na Pradze Południe - S Dental Clinic w Warszawie przy ul. Międzyborskiej 60/62

Jeśli szukasz dla siebie odpowiedniego gabinetu stomatologicznego w Warszawie w dzielnicy Praga Południe, to znalazłeś właściwe miejsce. Nasza kliniki dentystyczna na Pradze Południe znajduje się na ul. Międzyborskiej 60/62. Sieć klinik stomatologicznych S Dental Clinic już od lat pomaga swoim pacjentom zadbać o właściwy stan zdrowia swoich zębów i jamy ustnej. Nasza przychodnie znajdują się nie tylko na Pradze Południe, ale także na Bielanach, na Ursynowie oraz w Piasecznie. W każdej z tych placówek wykonujemy pełen zakres usług stomatologicznych. Dzięki temu nasi pacjenci mają możliwość przeprowadzenia w jednym miejscu pełnego leczenia wykrytych u siebie chorób zębów i przyzębia.

Dentysta Warszawa Praga Południe

Nasz dentysta Warszawa Praga Południe przyjmuje pacjentów w każdym wieku — dorosłych, dzieci i seniorów. Zakres i plan leczenia zawsze jest dopasowywany do potrzeb każdego naszego pacjenta. Nasi dentyści mają do dyspozycji zaawansowane sprzęty diagnostyczne, co pozwala nam na skuteczne leczenie.

Stomatolog Warszawa Praga Południe

Stomatolog Warszawa Praga Południe przyjmuje na wizyty kontrolne, na planowane leczenie oraz na wizyty w nagłych przypadkach. Oferujemy kompleksowe leczenie w komfortowych warunkach. Nasza klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Klinika dentystyczna Warszawa Praga Południe

Nasza klinika dentystyczna Warszawa Praga Południe oferuje szybkie terminy wizyt – nie tylko w nagłych przypadkach. Żeby się do nas umówić na wizytę, wypełnij formularz kontaktowy lub do nas zadzwoń. Możesz to także zrobić w celu zadania nam pytania dotyczącego świadczonych u nas usług. Nasza lokalizacja na Pradze Południe pozwala na łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Zadbaj o zdrowie swojej jamy ustnej i umów się do nas na wizytę już dziś!

Zobacz również: Protetyk Warszawa Praga Południe

Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta
Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta