S Dental Clinic - Stomatologia Warszawa Ursynów, Bielany, Piaseczno


Naprawa protez zębowych

We wszystkich gabinetach stomatologicznych S Dental Clinic, zarówno w Warszawie, jak i w Piasecznie, zajmujemy się przeprowadzaniem napraw protez zębowych. Każdy pacjent, który stosuje protezy zębowe wie, że nawet najlepsza proteza po pewnym czasie użytkowania może ulec jakimś uszkodzeniom. Jest to całkowicie naturalny proces. Zamiast jednak od razu planować stworzenie nowej protezy zębowej, lepiej jest się zdecydować na przeprowadzenie jej naprawy. Takie rozwiązanie na pewno będzie się wiązało ze znacznie niższymi kosztami i wcale nie sprawi, że stosowana proteza będzie się sprawdzała gorzej niż na początku.

Na czym polega naprawa protez zębowych?

W naszych pracowniach protetycznych jesteśmy w stanie przeprowadzić różnego rodzaju naprawy uszkodzonych protez zębowych. Niezależnie od tego, czy doszło do złamania, wygięcia, czy przesunięcia się mniejszych części protezy, w naszych pracowniach na pewno będziemy w stanie przywrócić Wasze protezy do prawidłowego stanu i sprawić, że znów będą dobrze spełniały swoje funkcje.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że stosowanie zbyt luźnej lub wybrakowanej protezy zębowej może się wiązać z wielkim dyskomfortem. W przypadku stwierdzenia problemów z użytkowaniem stosowanej protezy zębowej, zachęcamy do odwiedzenia jednej z naszych klinik w Warszawie lub w Piasecznie. Nasi protetycy będą w stanie przeprowadzić pełen serwis uszkodzonej protezy, a po naprawie doradzą w kwestii jej prawidłowego użytkowania.

W przypadku małych uszkodzeń naprawa protezy może trwać zaledwie 2 godziny!

Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta, naprawa protez
Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta
Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta