Informacje o Klinikach stomatologicznej S Dental Clinic w Warszawie i w Piasecznie

Klinika S Dental Clinic powstała, aby podarować zdrowy uśmiech każdemu pacjentowi. Obecnie posiadamy aż trzy gabinety stomatologiczne: 2 w Warszawie – 1 na Ursynowie i 1 na Bielanach – oraz 1 w Piasecznie. We wszystkich swoich placówkach staramy się, żeby nasi pacjenci mieli zapewniony pełen komfort leczenia stomatologicznego. Ważnym elementem podczas przeprowadzania zabiegów dentystycznych jest odpowiednie przygotowanie pacjenta i podanie mu skutecznego znieczulenia. W zależności od potrzeb pacjentów, stosujemy znieczulenie miejscowe lub sedację wziewną, czyli znieczulenie i odprężenie pacjenta z użyciem gazu rozweselającego.

Kliniki stomatologiczne zbudowane z pasją i miłością do stomatologii

Nasza klinika stomatologiczna to rodzinne przedsięwzięcie, które jest prowadzone przez kolejne pokolenie lekarzy stomatologów. Kliniki o tak wysokim standardzie nie udałoby się zbudować bez autentycznej miłości do stomatologii – to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim nieustannie rozwijana pasja – na bieżąco śledzimy rozwój technologii stomatologicznej i nowinki technologiczne w tym zakresie. Proponowane przez nas możliwości leczenia zapewniają naturalny oraz długotrwały efekt, a stosowane środki znieczulające ułatwiają pacjentom regularne dbanie o piękny i zdrowy uśmiech. Stale poszerzamy swoje kompetencje i podwyższamy jakość naszych usług.

W naszych gabinetach stomatologicznych przyjmują lekarze różnych specjalizacji. Prowadzimy m.in. gabinety w których przyjmują:

Szukasz dentysty lub protetyka na warszawskim Ursynowie? Jeśli tak, zapraszamy do gabinetu zlokalizowanego przy ul. Belgradzkiej 50, otwartego od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 – 15:00. Na wizytę umówisz się pod numerem telefonu 22 648 54 74 lub 501 797 800.

Chcesz umówić się do dentysty lub protetyka na warszawskich Bielanach? Czekamy na Ciebie przy ul. Broniewskiego 83A. Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 20:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 – 14:00. Wizytę zarezerwujesz, dzwoniąc pod numer 22 633 63 94.

Jeżeli potrzebujesz dentysty, protetyka, ortodonty, implantologa w Piasecznie, czekamy na Ciebie przy ul. gen. Grochowskiego 1/50. Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 20:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 – 21:00. Wizytę zarezerwujesz, dzwoniąc pod numer 22 736 36 00.

Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta
Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta