S Dental Clinic - Stomatologia Warszawa Ursynów, Piaseczno


O klinice

Klinika S Dental Clinic powstała, aby podarować zdrowy uśmiech każdemu pacjentowi – i to bezboleśnie! Nasze gabinety są komfortowe oraz wyposażone w sterylne narzędzia i nowoczesne sprzęty. Jesteśmy przystosowani do przyjmowania także najmłodszych pacjentów.

Kliniki o tak wysokim standardzie nie udałoby się zbudować bez autentycznej miłości do stomatologii – to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim nieustannie rozwijana pasja – na bieżąco śledzimy rozwój technologii stomatologicznej i nowinki technologiczne w tym zakresie. Proponowane przez nas możliwości leczenia zapewniają naturalny oraz długotrwały efekt, a stosowane środki znieczulające pozwolą na regularne dbanie o piękny uśmiech. Stale poszerzamy swoje kompetencje i podwyższamy jakość naszych usług.

Szukasz dentysty lub protetyka na warszawskim Ursynowie? Jeśli tak, zapraszamy do gabinetu zlokalizowanego przy ul. Belgradzkiej 50, otwartego od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 – 15:00. Na wizytę umówisz się pod numerem telefonu 22 648 54 74 lub 501 797 800.

Jeżeli potrzebujesz dentysty lub protetyka w Piasecznie, czekamy na Ciebie przy ul. gen. Grochowskiego 1/50. Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 20:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 – 15:00. Wizytę zarezerwujesz, dzwoniąc pod numer 22 736 36 00.

Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta