S Dental Clinic - Stomatologia Warszawa Ursynów, Piaseczno


Ortodoncja

Któż z nas nie marzy o pięknym uśmiechu? Jeśli to pragnienie dotyczy także Ciebie, jesteśmy do dyspozycji. Do niedawna ortodoncja postrzegana była głównie jako dziedzina zajmująca się korygowaniem wad wymowy i profilaktyką u dzieci, jednak obecnie coraz więcej pacjentów to osoby dorosłe oczekujące poprawy estetyki swojego uśmiechu.

Poprzez leczenie wad zgryzu jesteśmy w stanie poprawić wygląd i estetykę całej twarzy, a także skutecznie przeciwdziałać jej szybkiemu starzeniu się. Nieprawidłowo rozmieszczone zęby mogą wiązać się z ich intensywniejszym ścieraniem, a w konsekwencji – szybszą utratą z kości i dziąseł. Prawidłowo ustawione zęby będziesz w stanie o wiele łatwiej wyczyścić w domowych warunkach.

Zastosowanie różnorodnych aparatów, również tych mocowanych od strony wewnętrznej, pozwala na doskonałe dopasowanie leczenia do potrzeb danej osoby. Stałe aparaty stomatologiczne są przyklejane do zębów specjalnym klejem i składają się z zamków, pierścieni lub zakładanych na zęby trzonowe tub. Między pierścieniami a zamkami prowadzony jest drut, który powinien być regularnie wymieniany.

Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta, ortodoncja
Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta