S Dental Clinic - Stomatologia Warszawa Ursynów, Piaseczno


Stomatologia

Pierwsza wizyta pacjenta to moment szczególnie istotny – podczas niej diagnozuje się najważniejsze problemy stomatologiczne. Następnie, za sprawą panoramicznego zdjęcia i zdjęć punktowych niektórych zębów, możliwe jest dokładne zaplanowanie całego procesu leczenia przy jednoczesnym dostosowaniu go do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Zajmujemy się profilaktyką próchnicy zębów oraz leczeniem ubytków próchniczych (odbudową tkanek zęba światłoutwardzalnymi wypełnieniami), a także leczeniem endodontycznym (kanałowym). Jednak nie każdy pacjent trafia do nas w momencie zaistnienia problemu objawiającego się bólem zęba – w zakres naszych usług wchodzą również zabiegi związane z higieną, pielęgnacją oraz poprawiające estetykę uśmiechu.

Zdrowe zęby i dziąsła stanowią podstawę dobrej kondycji całego organizmu. Stany zapalne powstałe w jamie ustnej mogą powodować problemy z sercem oraz choroby płuc, dlatego nigdy nie należy ich lekceważyć. Stosowane przez nas bezbolesne leczenie pozwoli na większą mobilizację do regularnych wizyt w gabinecie dentystycznym – im wcześniejsze stadium próchnicy, tym mniej inwazyjne leczenie będziemy mogli zastosować.

Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta, stomatologia
Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta