Piaseczno

ul. Gen. Grochowskiego 1 lok. 50

tel. 22 736 36 00

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 9.00 - 20.00, Sob.: 9.00 - 20.00

Klinika dentystyczna S Dental Clinic w Piasecznie – ul. Gen. Grochowskiego 1 lok. 50

Zachęcamy do umówienia się na wizytę kontrolną w klinice dentystycznej S Dental Clinic w Piasecznie. W naszych gabinetach przyjmuje wielu doświadczonych lekarzy stomatologów, którzy pracują w zawodzie już od wielu lat. W naszej klinice stomatologicznej w Piasecznie oferujemy m.in. usługi stomatologiczne z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, ortodoncji, periodontologii, protetyki zębowej oraz chirurgii stomatologicznej. Oprócz tego zajmujemy się również odbudową zębów na implantach stomatologicznych oraz oferujemy możliwość poprawy estetyki uśmiechu poprzez wykonanie odpowiednich zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Wśród oferowanych usług są m.in. zabiegi wybielania zębów oraz odbudowy linii zębów z zastosowaniem licówek.

W naszej klinice pacjenci mają zapewnioną odpowiednią wygodę. W wykonywaniu zabiegów wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne urządzenia i narzędzia stomatologiczne. Przed przystąpieniem do zabiegi zawsze proponujemy pacjentowi znieczulenie. Istnieje też możliwość skorzystania z sedacji wziewnej, która jeszcze bardziej zwiększa komfort w trakcie leczenia zębów. W klinice S Dental Clinic w Piasecznie znajdują się również nowoczesne laboratorium protetyczne, w którym przeprowadzamy naprawy protez zębowych, oraz pracownia RTG, w której w razie potrzeby podczas planowania leczenia możemy od razu wykonać zdjęcia RTG zębów, pantomogram lub przeprowadzić tomografię 3D.

Jeżeli chcesz umówić się na wizytę kontrolną w klinice dentystycznej S Dental Clinic w Piasecznie, wystarczy zadzwonić lub skorzystać z umieszczonego na stronie formularza kontaktowego!

Zobacz również: Protetyk Piaseczno

Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta
Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta