S Dental Clinic - Stomatologia Warszawa Ursynów, Bielany, Piaseczno


Stomatologia dziecięca

Nikogo nie powinno dziwić, że najmłodsi pacjenci – jak nikt inny – boją się wizyt u dentysty. Jak przekuć wcześniejsze negatywne doświadczenia w piękny i zdrowy uśmiech?

Dzieci należą do specyficznej grupy pacjentów odwiedzających nasze gabinety – trzeba poświęcić im nie tylko znacznie więcej uwagi i troski, ale również odpowiednio się nimi zająć. Negatywne doświadczenia płynące z wizyt u stomatologa w dzieciństwie często zrażają pacjentów do regularnych przeglądów jamy ustnej w dorosłym życiu. Nasi lekarze specjaliści potrafią sobie, na szczęście, poradzić z małymi pacjentami – dzięki ogromnej cierpliwości, życzliwości i empatii, a także… dzięki fotelowi dentystycznemu Dino, który wywołuje uśmiech nie tylko na buziach naszych małych pacjentów, ale również ich rodziców. W czasie wizyty mamy również możliwości odtworzenia dziecku ulubionej bajki, co jest w stanie zniwelować stres związany z trwającym przeglądem jamy ustnej.

Ważniejsze jednak od leczenia jest zapobieganie – już od momentu pojawienia się mlecznych zębów rekomendujemy ich lakierowanie za pomocą żelu fluorowego. Chętnie przeprowadzimy je u Twojego dziecka. Pomożemy też, gdy u pociechy pojawią się pierwsze oznaki próchnicy. Zachęcamy do jak najszybszego wdrożenia leczenia – im szybciej zostanie zdiagnozowany problem, tym mniej inwazyjne metody będziemy musieli zastosować.

Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta, stomatologia dziecięca
Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta
Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta