Warszawa Ursynów

ul. Belgradzka 50

tel. 22 648 54 74
tel. 501 797 800

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 9.00 - 21.00,
Sob.: 9.00 - 15.00

Stomatolog, dentysta w Warszawie na Ursynowie – S Dental Clinic ul Belgradzka 50

Jeden z gabinetów kliniki dentystycznej S Dental Clinic mieści się na warszawskim Ursynowie, na ul. Belgradzkiej 50. W trosce o naszych pacjentów zadbaliśmy o to, żeby we wszystkich znajdujących się tu gabinetach lekarskich było zapewniona odpowiednia wygoda. Pacjentami zajmują się wyłącznie doświadczeni dentyści, którzy, którzy mają kontakt z pacjentami już od wielu lat. Nasze kliniki stomatologiczne działają w Warszawie i w okolicach już od wielu lat. Rozpoczynaliśmy jako firma rodzinna, ale z czasem, wraz z pojawianiem się coraz większej ilości nowych pacjentów, zaczęliśmy rozszerzać naszą działalność i dziś prowadzimy w sumie 3 w pełni wyposażone kliniki dentystyczne – 2 w Warszawie i 1 w Piasecznie.

Klinika dentystyczna Warszawa Ursynów

Nasza klinika dentystyczna Warszawa Ursynów zapewnia kompleksowe leczenie. Dla Państwa wygody, w klinice stomatologicznej S Dental Clinic na warszawskim Ursynowie znajdują się też laboratorium protetyczne oraz nowoczesna pracownia diagnostyczna RTG, w której szybko możemy wykonać, konieczne do zaplanowania dalszego leczenia zdjęcie RTG, pantomogram zębów oraz tomografię 3D.

Przyjmujący tu lekarze stomatolodzy już od lat pracują w z pacjentami i mają ogromne doświadczenie w diagnostyce i leczeniu najczęstszych problemów w jamie ustnej. Zajmujemy się leczeniem problemów związanych z różnymi specjalizacjami stomatologicznymi, począwszy od stomatologii zachowawczej (ogólnej), przez ortodoncję (leczenie wad zgryzu), chirurgię szczękowo-twarzową, protetykę, aż po stomatologię estetyczną. Naszym pacjentom oferujemy także możliwość odbudowy utraconych zębów poprzez wszczepienie implantów stomatologicznych. Wszystkie przeprowadzane przez dentystów z S Dental Clinic w Warszawie, na Ursynowie zabiegi są wykonywane z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi stomatologicznych.

Zobacz również: Protetyk Warszawa Ursynów

Stomatolog Warszawa Ursynów

Piękny uśmiech to zdrowy uśmiech, a regularne kontrole, profilaktyka i leczenie to podstawa. Nasz stomatolog Warszawa Ursynów na podstawie wizyty kontrolnej dostosuje plan leczenia do indywidualnych potrzeb i predyspozycji każdego pacjenta. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem, dzięki któremu możemy świadczyć usługi stomatologiczne w sposób kompleksowy i profesjonalny.

Dentysta Warszawa Ursynów

Nasz zespół tworzą specjaliści w różnych dziedzinach stomatologii. Każdy nasz dentysta Warszawa Ursynów może pochwalić się wieloletnią praktyką, co przekłada się na jakość świadczonych w naszej klinice usług. Dbamy o to, aby każda wizyta była pozytywnym doświadczeniem. Leczymy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dobieramy metody leczenia adekwatne do wieku i rodzaju schorzenia.

Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta
Stomatologia Warszawa Ursynów, Stomatolog Piaseczno, klinika stomatologiczna, dentysta, ortodonta